[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות באמסטרדם > אמסטרדם על סירה
- אמסטרדם למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד באמסטרדם

אמסטרדם על סירה
באדיבות אתר flicker ©

אמסטרדם על סירה


מיקום: הולנד, אמסטרדם
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: חינם + תרומה.
כתובת: Leidseplein 12 1017 Amsterdam, Netherlands


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה באמסטרדם
אמסטרדם למטייל

תיאור האטרקציה:

אמסטרדם העתיקה על סירה, אטרקציה מדהימה לכל המשפחה עם בירה או בלי בתעלות ובאזור אמסטרדם והשייט בחינם!  בואו לחוות את אמסטרדם בצורה שקטה ורגועה על אחת הסירות של מועדון השייט ש/ל אמסטרדם. המועדון הינו עמותה ללא כוונת רווח והשיוט ללא תשלום (נא להשאיר תרומה בסוף השייט). השייט מתרחש במימי אמסטרדם ומסביבה וניתן להגיע לאזורים שהסירות הגדולות והממוסחרות לא מצליחות להגיע.
טיפ: כדאי להזמין מקומות מראש פרטים באתר.


מפה:

אמסטרדם למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר אמסטרדם למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר באמסטרדם, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך אמסטרדם". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת אמסטרדם, אמסטרדם למטייל, אמסטרדם עם הילדים, אמסטרדם מזג אוירקניות באמסטרדם ועוד.