[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות באמסטרדם > גנים ושדות סיור טוליפים באמסטרדם
- אמסטרדם למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד באמסטרדם

גנים ושדות סיור טוליפים באמסטרדם
באדיבות אתר האירוע ©

גנים ושדות סיור טוליפים באמסטרדם


מיקום: הולנד, אמסטרדם
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: הולנד, אמסטרדם


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה באמסטרדם
אמסטרדם למטייל

תיאור האטרקציה:

גנים ושדות סיור טוליפים באמסטרדם אם אתם אוהבי פרחים וטבע אתם לא תאמינו לתצוגה המרהיבה והצבעונית של צבעונים ופקעות האביב בגני Keukenhof המפוארים. תצוגה עונתית בלתי נשכחת הנוצרת על ידי יותר משבעה מיליון צבעונים, נרקיסים, יקינתונים, פקעות האביב ועצים מדהימים. Keukenhof היא אחת האטרקציות העיקריות של הולנד וזהו הדרך הקלה ביותר להגיע להצטרף!
הטיול כולל:
בהנחיית מדריך מקומי.
מתאים למשפחות.
סיורים עונתיים תקופתיים.
כרטיסי כניסה כלולים.

אנו מציעים שלושה סוגים שונים של שוברים המתוארים בהמשך. אנא שימו לב כי אזור המידע על השובר כולל את כל הפרטים על סוג השובר/אטרקציה/סיור שרכשתם אשר חלים במיוחד עבור  סיור/פעילות זו. לא כל סוגי שוברי מתקבלים בכל סיור. סעיף המידע בשובר ייתן לכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לטיול מושלם. (עוד פרטים באתר).


מפה:

אמסטרדם למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר אמסטרדם למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר באמסטרדם, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך אמסטרדם". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת אמסטרדם, אמסטרדם למטייל, אמסטרדם עם הילדים, אמסטרדם מזג אוירקניות באמסטרדם ועוד.