[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות באמסטרדם > מוזירון המקרא, אמסטרדם
- אמסטרדם למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

הולנד, אמסטרדם


21/01/2019

יום:5°
לילה:-2°
-1.3°
בהיר
בהיר
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד באמסטרדם

מוזירון המקרא, אמסטרדם
באדיבות אתר האירוע ©

מוזירון המקרא, אמסטרדם


מיקום: הולנד, אמסטרדם
קטגוריות: תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Herengracht 368, 1016 CH Amsterdam‏


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה באמסטרדם
אמסטרדם למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון המקרא, אמסטרדם, תגליות ארכיאולוגיות, חפצים ממצרים העתיקה,מאות דגמים של בית המקדש של שלמה והורדוס, חפצים דתיים מן המסורת היהודית והנוצרית ואפילו סיפורי התנ"ך חוזרים לחיים במוזיאון המקרא. במוזיאון תוכלו להתרשם משחזור נפלא של ארון הברית, אשר בני ישראל נשאו עמם במהלך גלותם במדבר בהנהגתו של משה. מודל של הר הבית בירושלים המסביר את המשמעות של המקום הזה המקודש ליהדות, לנצרות ולאיסלאם.לוחות חרס, שברי פפירוס ופריטים ארכיאולוגיים מספרים את הסיפור המרתק של איך ניתנה התורה, ואת ההשפעה שיש לה על החברה ההולנדית לדורותיה.
מוזיאון מרשים ומעניין כאחד.


מפה:

אמסטרדם למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר אמסטרדם למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר באמסטרדם, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך אמסטרדם". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת אמסטרדם, אמסטרדם למטייל, אמסטרדם עם הילדים, אמסטרדם מזג אוירקניות באמסטרדם ועוד.