[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בבודפשט > רכבת הילדים, בודפשט
- בודפשט למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

הונגריה, בודפשט


17/10/2018

יום:23°
לילה:9°
11°
מעונן חלקית
מעונן חלקית
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בבודפשט

רכבת הילדים, בודפשט
באדיבות אתר flicker ©

רכבת הילדים, בודפשט


מיקום: הונגריה, בודפשט
קטגוריות: המומלצים שלנו    לכל המשפחה    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: כ-2.5 יורו לצד.
כתובת: Széchenyi-hegy, Gyermekvasút hungary


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בבודפשט
בודפשט למטייל

תיאור האטרקציה:

רכבת הילדים, בודפשט, רכבת אשר מנוהלת כמעט כולה ע"י ילדים מהכרטיסן ועד הזבן כולם ילדים. כמו תנועת ה"צופים" אצלנו, בבודפשט אחת מתנועות הנוער בנוסף לפעילותיה היומיומית גם מנהלת רכבת. מהכרטיסן ועד הזבן כולם ילדים. אטרקציה נפלאה של נסיעה בבודפסט הציורית ברכבת לאורך כ- 12 ק"מ נסיעה. בדרך יש תחנות וניתן לעלות ולרדת היכן שרוצים.
טיפ: בסופי שבוע וחגים הנסיעה יכולה להיות צפופה.


מפה:

בודפשט למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר בודפשט למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בבודפשט, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך בודפשט". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת בודפשט, בודפשט למטייל, בודפשט עם הילדים, בודפשט מזג אוירקניות בבודפשט ועוד.