[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בבודפשט > גן החיות והגן הבוטני, בודפשט
- בודפשט למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

הונגריה, בודפשט


21/01/2019

יום:3°
לילה:-6°
21.7°
ערפל
ערפל
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בבודפשט

גן החיות והגן הבוטני, בודפשט
באדיבות אתר האירוע ©

גן החיות והגן הבוטני, בודפשט


מיקום: הונגריה, בודפשט
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Allatkerti korut 6-12, Budapest 1146 Hungary


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בבודפשט
בודפשט למטייל

תיאור האטרקציה:

גן החיות והגן הבוטני, בודפשט, נמצאים בקרבת כיכר הגיבורים ובהם ניתן לראות בין היתר, פילים, ג'ירפות, היפופוטמים, ציפורים, טיגריסים ועוד. גן החיות והגנים הבוטניים של בודפשט נמצאים בקרבת כיכר הגיבורים ולכן כדאי לשלב ביקור בשתי האטרקציות באותו היום, בנוסף במתחם יש גם פארק שעשועים וגן גדול שכדאי לשלבם גם ולמלא יום טיול אחד גדוש בחוויות. בגן החיות ניתן לראות בין היתר, פילים, ג'ירפות, היפופוטמים, ציפורים, טיגריסים ועוד. גן החיות אינו המתקדם ביותר אך מנהלת הגן שמה את הדש על יופיו וטיפוחו השוטף אטרקציה לכל המשפחה בבודפשט שחייבים לבקר.טיפ: ניתן להיכנס בחינם לאטרקציות באמצעות כרטיס בודפשט חופשי.


מפה:

בודפשט למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר בודפשט למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בבודפשט, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך בודפשט". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת בודפשט, בודפשט למטייל, בודפשט עם הילדים, בודפשט מזג אוירקניות בבודפשט ועוד.