[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בבודפשט > כרטיס חופשי, בודפשט
- בודפשט למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

הונגריה, בודפשט


21/01/2019

יום:3°
לילה:-6°
21.7°
ערפל
ערפל
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בבודפשט

כרטיס חופשי, בודפשט
באדיבות אתר האירוע ©

כרטיס חופשי, בודפשט


מיקום: הונגריה, בודפשט
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Budapest Hungary


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בבודפשט
בודפשט למטייל

תיאור האטרקציה:

כרטיס חופשי, בודפשט, מאפשר כניסה חינם לשלל אטרקציות בעיר בנוסף לשלל הנחות בעסקים, אטרקציות וחנויות ברחבי העיר. עם הכרטיס ניתן לחסוך עשרות יורו בטיול שלכם. כרטיס חופשי יומי בבודפשט מאפשר כניסה חינם לשלל קווי התחבורה הציבורית בעיר. בנוסף מאפשר הכרטיס לקבל הנחות ליותר מ-150 אטרקציות בבודפשט. ההנחות הן בסדר גודל של בין 5% - 50%. לחלק גדול מהאטרקציות והאירועים בעיר ניתן גם להיכנס חינם עם הכרטיס. את הכרטיס ניתן לקנות דרך אתר האינטרנט המאובטח של העיר או בעשרות מקומות ברחבי העיר. הכרטיס מיועד למשפחות ומטיילים שמעוניינים לחסוך כמויות גדולות של כסף בטיול שלהם לבודפשט.
למחפשי חבילות נופש בחו"ל ובמיוחד בבודפשט, מומלץ לשלב עם החבילה את הכרטיס.
טיפ: עוד מידע ופרטים באתר.


מפה:

בודפשט למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר בודפשט למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בבודפשט, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך בודפשט". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת בודפשט, בודפשט למטייל, בודפשט עם הילדים, בודפשט מזג אוירקניות בבודפשט ועוד.