[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בבוקרשט > מוזיאון לאומנות עכשווית, בוקרשט
- בוקרשט למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

רומניה, בוקרשט


22/01/2019

יום:0°
לילה:0°
-0.2°
מעונן
מעונן
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בבוקרשט

מוזיאון לאומנות עכשווית, בוקרשט
באדיבות אתר flicker ©

מוזיאון לאומנות עכשווית, בוקרשט


מיקום: רומניה, בוקרשט
קטגוריות: תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: חינם–3 אירו כניסה.
כתובת: Izvor St. 2-4, Bucharest Romania


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בבוקרשט
בוקרשט למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון לאומנות עכשווית, בוקרשט, מציע שילוב מנצח הין אמנים ואומנות עכשווית לבניין עתיק ומרהיב. בארבעת הקומות הענקיות של מוזיאון National Museum of Contemporary Art מוצגות יצירות ותערוכות מתחלפות של מיטב האמנים הרומניים והאירופיים הקיימים.
הבניין העתיק והעצום עבר שיפוץ כללי וחוברו אליו מעליות חיצוניות לנוחות המבקרים. במוזיאון מתרחשים מעת לעת אירועים מיוחדים והאומנות המוצגת בו משתמשת במיטב הטכנולוגיה הקיימת כיום כגון מייצגי וידאו וקול, רישומים, תמונות, גרפיקה ממוחשבת ועוד.  
טיפ: פתוח רביעי-ראשון 10:00 – 18:00.


מפה:

בוקרשט למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר בוקרשט למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בבוקרשט, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך בוקרשט". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת בוקרשט, בוקרשט למטייל, בוקרשט עם הילדים, בוקרשט מזג אוירקניות בבוקרשט ועוד.