[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בברצלונה > כרטיס ברצלונה חופשי, ברצלונה
- ברצלונה למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בברצלונה

כרטיס ברצלונה חופשי, ברצלונה
באדיבות אתר האירוע ©

כרטיס ברצלונה חופשי, ברצלונה


מיקום: ספרד, ברצלונה
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Barcelona, Spain


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בברצלונה
ברצלונה למטייל

תיאור האטרקציה:

כרטיס ברצלונה חופשי, ברצלונה, כרטיס ההנחות ומבצעים שחוסך לכם המון ומשאיר לכם כסף לבזבוזים בחנויות. כרטיס חובה למטיילים בברצלונה שרוצים ליהנות מהעיר המדהימה הזו בלי לשבור את הארנק. בין אם אתם נוסעים לטיול בברצלונה, או נסיעת עסקים כרטיס זה יחסוך לכם גם בכניסה לאטרקציות וגם בנסיעות. הכרטיס מוגבל בזמן מיומיים ועד חמישה ומאפשר כניסה חינם לתחבורה הציבורית בברצלונה, הנחות וכרטיסים חינם בכניסה למוזיאונים ואטרקציות ברחבי העיר. הכרטיס מגיע עם ספרון המסביר בדיוק והיכן ניתן לממש את ההטבות בנוסף אתם מקבלים את מפת ברצלונה עם הספרון לעזרה והתמצאות.


מפה:

ברצלונה למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר seecity הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ברצלונה למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בברצלונה להתרשם ממפת ברצלונה ועוד. טיול בברצלונה לא יהיה מספק ללא כל התשובות עבור ברצלונה למטייל העצמאי, ברצלונה המלצות, מזג אויר ברצלונה, טיול ברצלונהמפת ברצלונה ועוד.