[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בונציה > מוזיאון האקדמיה, ונציה
- ונציה למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

איטליה, ונציה


22/01/2019

יום:6°
לילה:1°
3.8°
בהיר
בהיר
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בונציה

מוזיאון  האקדמיה, ונציה
באדיבות אתר flicker ©

מוזיאון האקדמיה, ונציה


מיקום: איטליה, ונציה
קטגוריות: תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Campo de la Carità, 1050, 30123 Venezia‏


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בונציה
ונציה למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון  האקדמיה, ונציה, נמצא בבניין שבעבר שימש כבית החולים של ונציה. המוזיאון רחב היקף ונמצאים בו אין ספור יצירות אומנות מפורסמות יותר ומפורסמות פחות. במוזיאון מוצג הפסל של מיכאל נגלו "דוד". המוזיאון שוכן בבניין שבעבר שימש כבית החולים המרכזי של העיר ונציה. המוזיאון רחב היקף ונמצאים בו אין ספור יצירות אומנות מפורסמות יותר ומפורסמות פחות. במוזיאון מוצג הפסל של מיכאל נגלו "דוד". ה- Gallerie dell'Accademia עם שלל יצירות האומנות במוזיאון המוקדשות לשלוש תקופות מרכזיות באומנות: ימי הביניים, הרנסנס והבארוק. מקום מופלא לאוהבי האומנות באשר הם.


מפה:

ונציה למטייל

לחיפוש תאריכים או יעדים חדשים              
מחפשים הצעה לביטוח נסיעות לחו"ל?              

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ונציה למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בונציה, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ונציה". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ונציה, ונציה למטייל, ונציה עם הילדים, ונציה מזג אוירקניות בונציה ועוד.