[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
Seecity > לונדון-2012 > והבחירה היא ... לונדון 2012.

והבחירה היא ... לונדון 2012.

לונדון 2012 לונדון 2012 כן רבותיי זו הבחירה של הוועד האולימפי הבין לאומי שהתקיימה ב-6 ביולי 2005. לונדון קיבלה על עצמה את הזכות לארח ומכאן והלאה זה ידוע - "לונדון 2012".

תשע מועמדות הציגו את עצמן וביקשו לארח את האולימפיאדה ב-2012 ביניהן איסטנבול, הוואנה, מדריד, ריו דה ז'ינרו ופריז. למרות שלאחרונה ניבאו ניצחון גרפה לונדון את 54 הקולות שהביאו אותה לניצחון.


לונדון 2012 או בשמם הרשמי "המשחקים האולימפיים ה-30 ב-לונדון 2012" יהיו השלישיים במספר שמארחת העיר לונדון ואנגליה בכלל אחרי המשחקים של 1908 ו- 1948. זקני העיר לונדון זוכרים את מופעי הראווה שהעלתה העיר בשני האולימפיאדות הקודמות והיום מאמינים בעיר כי אולימפיאדת לונדון 2012 תהיה מרשימה וגדולה יותר.

תאריכי המשחקים האולימפיים בלונדון 2012 ייערכו בין ה-27 ביולי ועד ל-12 אוגוסט 2010. מיד לאחריהם החל מה-29 באוגוסט ועד ה-9 בספטמבר יתקיימו המשחקים הפר אולימפיים של לונדון 2012.

אזור מזרח לונדון של היום הולך לקבל תחייה מחדש בעקבות המשחקים האולימפיים של לונדון 2012. בעקבות זכיית העיר באירוח המשחקים מתכוונת עיריית לונדון לחדש את כל האזור המזרחי של העיר ולהקים בו את הפארק האולימפי שיהיה ביתם של כל הספורטאים שיגיעו למשחקים של לונדון 2012. בנוסף לפארק האולימפי ישולבו במזרח העיר בנייני מגורים חדשים ומטרת העיר להכניס דם חדש לכל האזור המזרחי של העיר שלא טופל וטופח במהלך הזמן.

הפארק האולימפי יוקם על השטחים הפתוחים בפרברי העיר כאשר נסיעה ממנו ברכבת למרכז העיר תיקח כ-8 דקות באמצעות ה-tube של לונדון. עבור ההגעה והיציאה מהפארק האולימפי בונה לונדון קוו תחתית מיוחד אשר ייקרא "הכידון האולימפי". זה היה חלק מהצהרתה של לונדון כאשר ניגשה עם הבקשה לאירוח לונדון 2012.

גם מבחינת ענפי הספורט באולימפיאדת לונדון 2012 יהיו שינויים שעדיין לא הוחלט מה יהיו. כצפוי נראה כי הצעתו של ג'ק רוג להוציא את הבייסבול והסופטבול מתוכנית המשחקים לא תצלח אך הוועד האולימפי מעוניין להוסיף או להחליף ענפי ספורט לקראת אולימפיאדת לונדון 2012, כאשר הענפים שעומדים על הפרק הם גולף, רוגבי, רולר בלייד ועוד.

לונדון 2012המליצו על עוד אטרקציות
עדכונים ואטרקציות ישירות לתיבת המייל שלכם:
הירשמו עכשיו!
שם ומשפחה
עיר החופשה
תאריך יציאה
תאריך חזרה
דואר אלקטרוני
הבנתי ואני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
עדכוני אטרקציות אצלך במייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר seecity הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור אטרקציות, אירועים ופסטיבלים בערים מרכזיות בעולם. האתר מאפשר למצוא מידע ונתונים לגביי לונדון למטייל, ברלין מזג אויר, מפת ברצלונה, אטרקציות ומתקנים לנוסעים ללונדון עם הילדים ועוד שלל נתונים ומידע והכול באתר אחד.כל מה שחיפשתם בגוגל כגון: לונדון למטייל? ברצלונה המלצות? מפת פראג? או אולי ברלין למטייל, מצאתם!