[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > מוזיאון העיצוב, לונדון
- לונדון למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

אנגליה, לונדון


21/01/2019

יום:5°
לילה:2°
-3.5°
ךערפ
ךערפ
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

מוזיאון העיצוב, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

מוזיאון העיצוב, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: שופינג    תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Shad Thames, London SE1 2YD


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון העיצוב, לונדון, חוויה מרתקת של עיצוב במהלך שלבי ההיסטוריה. מוזיאון העיצוב של לונדון חוויה מרתקת של עיצוב בין שלבי ההיסטוריה. במוזיאון (Design Museum ) ניתן לראות את התובנות העיצוביות של העבר על פי חלוקה לתקופות. בנוסף המוזיאון מראה את החידושים המלהיבים בעיצוב עכשווי בשלל תחומי חיים כגון, אופנה, גרפיקה, אדריכלות ועיצוב המכונית. מקום מצויין לביצוע קניות בלונדון, מוצרים שלא תמצאו בשום מקום אחר.

מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.