[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > מוזיאון המדע, לונדון
- לונדון למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

מוזיאון המדע, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

מוזיאון המדע, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: לכל המשפחה    תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Science Museum, Exhibition Rd, Kensington, Greater London SW7 2, United Kingdom


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון המדע, לונדון, עם יותר מ -15,000 חפצים, למוזיאון המדע יש משהו לכולם. מעל 15,000 חפצים ומייצגים לתצוגה, החל מחלליות ועד רכבות קיטור ואומנות עכשווית, למוזיאון המדע יש משהו לכל אחד. בנוסף ב- Science Museum יש אולם קולנוע IMAX 3D (בתשלום 10€) עם מסך גבוה ארבע פעמיים אוטובוסים קומתיים !!! המסך הינו בעל "אומנות" טכנולוגית לעטוף- הצליל סביב, ועוד אפקטים שונים השולחים אותך עמוק לתוך הפעולה. אטרקציה בלונדון למטייל שחייבים לראות.
טיפ: החוויה ב- IMAX לוקחת אתכם למקומות שמעולם לא דמיינתם!


מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.