[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > העין של לונדון, לונדון
- לונדון למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

העין של לונדון, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

העין של לונדון, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Minster Court, Westminster Bridge Road, London SE1 7JB, United Kingdom


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

העין של לונדון, לונדון, ב- 135 מטר גובה, העין של לונדון היא גלגל התצפית על עמודים הגדולה בעולם. העין תוכננה על ידי האדריכלים Barfield ו מארקס והושקה בשנת 2000. העין של לונדון כבר זכתה במעל 75 פרסים שונים בתחום התיירות המקומי והבינלאומי, אטרקציה בעלת איכות ארכיטקטונית יוצאת דופן, הישג הנדסי מרשים שעד עכשיו ביקרו בה למעלה ה29 מיליון מבקרים.זוהי עבודה ארכיטקטונית מדהימה של אמנות – פשוט אטרקציה חובה לנוסעים לעיר לונדון עם הילדים.
טיפ: ילדים מתחת לגיל 4 חינם. הנחות באמצעות כרטיס לונדון חופשי.
שימו לב, לרוכשים דרך אתר הכרטיסים כניסה ללע אמידה בתור הכניסה. הכינו את הכרטיסים מראש.

מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.