[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > London Rib Voyages, לונדון
- לונדון למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

London Rib Voyages, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

London Rib Voyages, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: The London Eye Millennium Pier, London SE1 7PB, United Kingdom


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

London Rib Voyages , לונדון, סיורים שוטפים על נהר התמזה בלונדון על גבי סירת מנוע מהירה ומטורפת. טיול אקסטרים מדהים המשלב בתוכו התרגשות ועניין לכל המשפחה. הסירה מכסה יותר שטח ומקומות בנהר ומבקר מקבל חוויה מהירה, לא קונבנציונאלית של נהר התמזה מאשר הסיורים האיטיים המודרכים. אטרקציה ייחודית של סירת מנוע מהירה, פרשנות משעשעת והתרגשות מדהימה – האטרקציה המושלמת לכל המשפחה.
טיפ: כדאי לבדוק מזג אויר בלונדון ולבוא לבושים בהתאם.


מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.