[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > London Wetland Center, לונדון
- לונדון למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

London Wetland Center, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

London Wetland Center, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Queen Elizabeth’s Walk, Barnes, London SW13 9WT


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

 London Wetland Center, לונדון, 105 דונם של חורשות טבעיות מפלים ודשא לאין סוף. במרכז גדלים ציפורים וחיות בר, בלב ליבה של לונדון. מעל 100 מינים של ציפורים ואינספור חיות נוספות הופכות את האטרקציה הזו לבלתי נמנעת לביקור. 
טיפ:סיורים מודרכים חינם  בנושאים כגון: עולם אדמות בביצה, ציפורים נדירות; מרכז דיסקברי אינטראקטיבי; סיורים באזור מיוחד לילדים ועוד שלל חוויות. כדאי להצטייד במפת לונדון ולבקר בעוד אטרקציות באזור.


מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.