[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > גלריית סרפנטיין, לונדון
- לונדון למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

אנגליה, לונדון


24/01/2019

יום:6°
לילה:2°
-2.7°
ךערפ
ךערפ
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

גלריית סרפנטיין, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

גלריית סרפנטיין, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: המומלצים שלנו    תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Kensington Gardens, London W2‏


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

גלריית סרפנטיין, לונדון, מציגה בעיקר שלל יצירות מודרניות ועכשוויות. אחת הגלריות הידועות והמוערכות ביותר בלונדון, כ- 750,000 איש מבקרים בגלריה זו מדיי שנה ומתפעלים מהיצירות הנפלאות שהיא מציגה. הגלריה נמצאת במרכז לונדון בגני לקסינטון ולכן כדאי לשלב את הגלריה עם ביקור בגנים. בפתח הגלריה הוקם ביתן לתערוכות מתחלפות. הביתן נבנה שנה מחדש בעיצובו של אדריכל אחר.


מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.