[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלונדון > משתה וארוחה כיד המלך בממלכה, לונדון
- לונדון למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

אנגליה, לונדון


24/01/2019

יום:6°
לילה:2°
-2.7°
ךערפ
ךערפ
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלונדון

משתה וארוחה כיד המלך בממלכה, לונדון
באדיבות אתר האירוע ©

משתה וארוחה כיד המלך בממלכה, לונדון


מיקום: אנגליה, לונדון
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: אנגליה, לונדון


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלונדון
לונדון למטייל

תיאור האטרקציה:

מחפשים אטרקציה קצת שונה מיוחדת וטעימה? בואו להיות אורחיו של המלך הנרי ה-8 והצטרפו למשתה בחצרו של המלך הידוע. עם סעודת מלכים באווירה של זמנים אחרים, הופעות אבירים ומשחקי תפקידים, מוזיקה וריקודים מימי הביניים זו אחת החוויות המרשימות והמהנות ביותר בלונדון שהיא באמת רק פעם בחיים.
צאו מהטלוויזיה לדבר האמיתי והצטרפו לערב אחד לחצרו של המלך.המשתה עורך  כ-4 שעות במהלכם תיהנו מארוחה מפוארת (4 מנות), הופעות, ריקודים, מוזיקה ועוד. החל מ-19:15 הביאו את הטייטס ואת החרב אתכם.


מפה:

לונדון למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לונדון למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלונדון, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לונדון". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לונדון, לונדון למטייל, לונדון עם הילדים, לונדון מזג אוירקניות בלונדון ועוד.