[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלוס אנג'לס > גן החיות והגנים הבוטניים, לוס אנגלס
- לוס-אנג

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלוס אנג'לס

 גן החיות והגנים הבוטניים, לוס אנגלס
באדיבות אתר flicker ©

גן החיות והגנים הבוטניים, לוס אנגלס


מיקום: ארה"ב, לוס אנג'לס
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Zoo Drive, Los Angeles, CA 90027-1451


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלוס-אנג
לוס-אנג

תיאור האטרקציה:

גן החיות והגנים הבוטניים, לוס אנגלס, ממוקמים בצומת של ונטורה וגולדן סטייט המהירים בתוך גריפית פארק, גן החיות הזה מאפשר לכם לשבור קצת את הטיול מהג'ונגל העירוני, ולעבור לג'ונגל של הטבע עם למעלה מ-1,100 מייצגים ובעלי חיים המונים כ -350 מינים זנים שונים. אחד המוצגים הפופולאריים ביותר בגן, מתקן טכנולוגי ידידותי המשכן את אוכלוסיית האורנגאוטן בגן החיות הייחודי. בנוסף, הילדים יכולים לקיים אינטראקציה ומגע עם תושביו הקטנים והידידותיים בגן.


מפה:

לוס-אנג

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לוס-אנג'לס למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלוס-אנג'לס, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לוס-אנג'לס". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לוס-אנג'לס, לוס-אנג'לס למטייל, לוס-אנג'לס עם הילדים, לוס-אנג'לס מזג אוירקניות בלוס-אנג'לס ועוד.