[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלוס אנג'לס > חוף וניס, לוס אנג'לס
- לוס-אנג

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלוס אנג'לס

חוף וניס, לוס אנג'לס
באדיבות אתר flicker ©

חוף וניס, לוס אנג'לס


מיקום: ארה"ב, לוס אנג'לס
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: כניסה חינם
כתובת: 825 Ocean Front Walk Venice, CA 90291


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלוס-אנג
לוס-אנג

תיאור האטרקציה:

חוף וניס, לוס אנג'לס, תחת החמימות של השמש לאורך הגלים הנשברים של קו החוף של דרום קליפורניה. גלה מה הצית את ג 'ים מוריסון להקים את ה"הדלתות", "ועל תרבות שהולידה את ה- skateboarding המודרני. וניס ביץ ', קליפורניה, הוא יעד ייחודי בפני עצמו, קניות, אוכל, ספורט, פנאי, בידור והכול בשפע. חברו עצמכם לעידן של העבר, ההווה והעתיד, רק ב-וניס ביץ'.
טיפ: החוף והרצועה בו פתוחים במשך כל היום וניתן להגיע וליהנות מתי שרוצים.


מפה:

לוס-אנג

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לוס-אנג'לס למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלוס-אנג'לס, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לוס-אנג'לס". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לוס-אנג'לס, לוס-אנג'לס למטייל, לוס-אנג'לס עם הילדים, לוס-אנג'לס מזג אוירקניות בלוס-אנג'לס ועוד.