[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בלוס אנג'לס > הוליווד CityPass, לוס אנג'לס
- לוס-אנג

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בלוס אנג'לס

הוליווד CityPass, לוס אנג'לס
באדיבות אתר האירוע ©

הוליווד CityPass, לוס אנג'לס


מיקום: ארה"ב, לוס אנג'לס
קטגוריות: עסקי    המומלצים שלנו    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 1200 Getty Center Drive, Los Angeles, CA 90049


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בלוס-אנג
לוס-אנג

תיאור האטרקציה:

הוליווד CityPass, לוס אנג'לס, הוא אוסף אטרקציות שנבחרו בקפידה ממיטב האטרקציות שיש להוליווד להציע. האטרקציות המפורסמות והפופולאריות ביותר בהוליווד, במחיר של עד פחות מ-43% מהמחיר של הכרטיסים שנרכשו בנפרד. כרטיס הוליווד CityPass תקף לעד תשעה ימים. בתוך כל חוברת הוליווד Pass City יש ארבעה כרטיסי כניסה לאטרקציות המפורסמות והפופולאריות ביותר, בנוסף ה-CityPass חושף את הסודות ופותח לכם את דלת ה-VIP לדילוג על התורים הארוכים בכניסה לאטרקציות.


מפה:

לוס-אנג

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר לוס-אנג'לס למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בלוס-אנג'לס, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך לוס-אנג'לס". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת לוס-אנג'לס, לוס-אנג'לס למטייל, לוס-אנג'לס עם הילדים, לוס-אנג'לס מזג אוירקניות בלוס-אנג'לס ועוד.