[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
Seecity > מאמרים > ברלין למטייל מידע כללי ועוד.

ברלין למטייל מידע כללי ועוד.

ברלין למטייל

מידע כללי על ברלין למטייל העצמאי, לפניכם קצת מידע כללי על העיר ברלין דרישות הכניסה לגרמניה, מטבע ועוד שלל נתונים שיעזרו לכם לבלות את החופשה בברלין בצורה טובה יותר.
דרישות כניסה.
אין הגבלות מיוחדות על הכניסה לאזרחי מדינת ישראל. אך עדיין יש למלא בכניסה למדינה הצהרת כניסה שלרוב ניתנת עוד במטוס בדרככם לברלין. עבור אזרחי מדינות מסוימות יש צורך בהוצאת וויזה מיוחדת ואישורים נוספים. אם ברצונכם מידע נוסף על ברלין למטייל העצמאי ניתן למצוא אותו באתר האינטרנט של משרד החוץ הגרמני.

חשמל בברלין.
הספק הכוח של מערכת החשמל של ברלין מבוסס על AC 50 הרץ עם מתח של 230 וואט. שים לב ובדקו במועד מועד אם הציוד האלקטרוני מתאים למערכת זו לפני שאתם עוזבים את הארץ. לרוב ציוד החשמל מהארץ מתאים בברלין אך יש וניתן לקנות מתאמים שונים בחנויות בעיר ואפילו בבית המלון בו אתם נמצאים. לקבלת מידע נוסף היכנס לאתר חברת החשמל הגרמנית.

מטבע.
המטבע הרשמי שלברלין הוא האירו. גרמניה הצטרפה לאיחוד האירופי ולכן המטבע לסוחר הינו האירו. במידה ועדיין אתם מחזיקים "דויטשה מארק" המטבע הקודם של גרמניה, ניתן להחליפו לאירו בכל סניף בנק מקומי בעיר.

אזור זמן.
גרמניה עובדת על פי שעון מרכז אירופה (CET) עם שעון קיץ המופעל בקיץ. ההבדל בין ברלין לישראל הוא שעה אחורה. לדוגמא: כאשר השעה בארץ 10:00 השעה בברלין היא 09:00.

שגרירות.
ברלין היא עיר הבירה של גרמניה וככזאת נמצאות בה שגרירויות וקונסוליות של כמעט כל מדינות העולם. פרטי שגרירות ישראל ב- ברלין למטייל הישראלי:
כתובת: Auguste Victoria St. 74-75 14193 Berlin
טלפון: +30-89045511
פקס: +30-89045500
דוא"ל: cons-sec@berlin.mfa.gov.il

מספרי חירום.
בשעת חירום בעיר ברלין מספר הטלפון עבור המשטרה הוא 110, ו-112 עבור מכבי האש. את שיחות החירום בטלפונים הציבוריים בעיר ברלין ניתן לבצע בחינם. שימו לב כי מספרים אלא יכולים שלא לעבוד דרך טלפונים ניידים שמביאים איתם טיילים מהארץ.

ברלין מזג אוויר.
מזג האויר בברלין מאופיין ברובו כנוח ומושלם לטיולים כמעט בכל חודשי השנה. בכדיי לבדוק את מזג האויר בברלין העדכני ביותר לפניי נסיעתכם אנו ממליצים לבדוק מספר ימים לפניי נסיעתכם ועד שבוע לפניי את תחזית מזג האויר המעודכנת ביותר. את תחזית מזג האויר בברלין ניתן להשיג ולראות בשלל אתרים ברחבי האינטרנט. גם אתר זה מציע תחזית מזג אוויר בברלין מעודכנת פשוט לחצו על הלינק.


בברכת תיהנו ותבלו בברלין.
צוות אתר SeeCity.המליצו על עוד אטרקציות
עדכונים ואטרקציות ישירות לתיבת המייל שלכם:
הירשמו עכשיו!
שם ומשפחה
עיר החופשה
תאריך יציאה
תאריך חזרה
דואר אלקטרוני
הבנתי ואני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
עדכוני אטרקציות אצלך במייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר seecity הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור אטרקציות, אירועים ופסטיבלים בערים מרכזיות בעולם. האתר מאפשר למצוא מידע ונתונים לגביי לונדון למטייל, ברלין מזג אויר, מפת ברצלונה, אטרקציות ומתקנים לנוסעים ללונדון עם הילדים ועוד שלל נתונים ומידע והכול באתר אחד.כל מה שחיפשתם בגוגל כגון: לונדון למטייל? ברצלונה המלצות? מפת פראג? או אולי ברלין למטייל, מצאתם!