[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
Seecity > מאמרים > ברלין מזג אויר, נתונים שנתיים.

ברלין מזג אויר, נתונים שנתיים.

ברלין למטייל

ניתן לומר כי ברלין מזג אויר אינו מפתיע. בין אם אתם מתכננים טיול או נופש בעיר או בין אם אתם מתכננים מעבר או נסיעת עסקים ברלין מזג אויר לא צריך להשפיע או לשנות לכם את התוכניות. אז נכון שכדאי לתכנן מראש ולדעת יותר פרטים על מזג אויר בברלין אך אם אתם לחוצים או לא בטוחים או פשוט שכחתם לבדוק פרט חשוב זה אל דאגה אנחנו נעזור לכם להבין ולדעת בדיוק איך להתכונן לכל טמפרטורה בברלין מזג אויר.

מזג אויר ברלין אינו משתנה בצורה קיצונית מרגע לרגע. ניתן לומר כי העיר ברלין היא יעד בכל ימות ועונות השנה. מזג האויר בברלין לרוב נחשב נוח וטוב ולכן ניתן לקבוע טיול או ביקור בעיר כמעט בכל ימות השנה. מזג אויר בברלין בקיץ הוא אידיאלי לטיולים וביקורים בעיר כאשר ממוצע מזג האויר בברלין עומד על 24 מעלות. אך אל תטעו יכולים להגיע ימים בברלין שמזג האויר יהיה חם וימי שרב הם חלק מאוירת הקיץ בעיר.

עונות השנה משנות את מזג האויר בברלין מקצה לקצה. האביב בברלין הוא הזמן האידיאלי לביקור בעיר. מזג האויר בברלין נוח וידידותי כאשר הלילות והבקרים מאופיינים בטמפרטורות קרירות ושעות הצהריים מאופיינות בשמש חמימה ככל שנותן ומאפשר ברלין מזג אויר. הקיץ של ברלין כמו בכל אירופה מביא אותו חום מעיק ולפעמים בלתי נסבל. הטמפרטורות עולות בהדרגה וניתן לראות את שלל תושבי ברלין נשארים בחוץ יותר ויותר זמן בתחילת הקיץ כאשר ברלין מזג אויר הוא עוד סביר. לעומת זאת ככל שהקיץ מתקדם מזג אויר בברלין נהיה חם יותר ומעיק יותר על התושבים והמטיילים.

הסתיו בברלין מאופיין בימי גשם רבים אך גם בימים יפים לטיול רגלי ברחבי העיר. אל תופתעו אם תיתקלו בגשם זלעפות בימים מסוימים ושמש קיצית באחרים. ברלין מזג אויר הפכפך בימים אלה ולכן כדאי להצטייד בלבוש מתאים לכל מקרה שיבוא. החורף בברלין הוא חורף טיפוסי כמו בכל אירופה עם ממטרים שונים במהלך ימים רבים, שלג שיכול להיערם ברחובות העיר ואפילו אם מזג אויר בברלין קיצוני הוא יכול לשתק את העיר.

ברלין מזג אויר נתונים כללים:
1. הטמפרטורה הממוצעת בעיר ברלין עומדת על 9.1 מעלות.
2. הטמפרטורה הממוצעת החודשית הגבוהה ביותר בקיץ בברלין עומדת על 24 מעלות.
3. הטמפרטורה הממוצעת החודשית הנמוכה ביותר החורך בברלין עומדת על -3 מעלות.
4. ממוצע המשקעים החודשי בעיר עומד על 50 מילימטר.
5. בממוצע מזג אויר בברלין מוריד גשם 169 יום בשנה.

בהתאם לזמן נסיעתכם אנו ממליצים להתכונן בהתאם לביקור ולבדוק מראש את ברלין מזג אויר.

בברכת תיהנו ותבלו בברלין,
צוות אתר SeeCityהמליצו על עוד אטרקציות
עדכונים ואטרקציות ישירות לתיבת המייל שלכם:
הירשמו עכשיו!
שם ומשפחה
עיר החופשה
תאריך יציאה
תאריך חזרה
דואר אלקטרוני
הבנתי ואני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
עדכוני אטרקציות אצלך במייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר seecity הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור אטרקציות, אירועים ופסטיבלים בערים מרכזיות בעולם. האתר מאפשר למצוא מידע ונתונים לגביי לונדון למטייל, ברלין מזג אויר, מפת ברצלונה, אטרקציות ומתקנים לנוסעים ללונדון עם הילדים ועוד שלל נתונים ומידע והכול באתר אחד.כל מה שחיפשתם בגוגל כגון: לונדון למטייל? ברצלונה המלצות? מפת פראג? או אולי ברלין למטייל, מצאתם!