[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
Seecity > מאמרים > מזג אויר בברצלונה, הנופש המושלם מתי?

מזג אויר בברצלונה, הנופש המושלם מתי?

ברצלונה למטייל


ברצלונה היא אחת הערים היפות ביותר באירופה ובספרד במיוחד. היעד התיירותי הזה נחשב כבר שנים ליעד מספר 1 בספרד למטיילים מכל העולם. שלל האטרקציות והאירועים המוצעים בעיר, האווירה, והחוויה העלו את ברצלונה והפכו אותה ליעד עיקרי לטיול באירופה.
אך מתי הכי כדאי להגיע לעיר? מתי מזג אויר בברצלונה מאפשר טיול עם הילדים? או אולי טיול ברחובות העיר העתיקה והמוזיאונים. במאמר זה ננסה לאפיין ולהמליץ מתי הכי כדאי לבקר בעיר.

חודשים – ינואר, פברואר ומרץ >> מזג אויר בברצלונה, קריר וגשום.
חודשים אלו מאופיינים במזג אוויר חורפי וגשום. כמות המשקעים אינה דבר של מה בכך וניתן ליפול על ימים גשומים במהלך שבוע שלם. חודשים אלו הינם שיא החורף בברצלונה ולכן לא מומלץ להגיע ולבקר בעיר אם אתם מעוניינים ומחפשים שמש וחום. למרות זאת זהו הזמן האידיאלי למחפשים שקט ושלווה בעיר מזג אויר בברצלונה דוחה את שלל המטיילים והעיר לא עמוסה כבימי האביב הקיץ.

חודשים – אפריל, מאי ויוני >> מזג אויר בברצלונה, אביבי וחמים.
חודשים אפריל ומאי מתאפיינים במזג אויר חמים של אביב. העיר מתעוררת לחיים (לא שאי פעם נרדמה) ומציעה שלל פסטיבלים ואירועי אביב מוצלחים ביותר. מזג האוויר בברצלונה בתקופה זו מתחמם בכל יום שעובר אך עדיין ניתן להיתקל ביום גשום או ממטרים פזורים מעת לעת, אך זה לא דבר שיכול להרוס לכם את הטיול. חודש יוני הינו תחילת הקיץ וככך ניתן להיתקל בימים חמים ואפילו שרביים בזמנים שונים. בכלל תקופה זו היא המומלצת ביותר לביקור בעיר אם בטיול בחוצות העיר ואם על ידי רביצה בחוף הים.

חודשים – יולי, אוגוסט, ספטמבר >> מזג אויר בברצלונה, חם.
חום יולי אוגוסט כמאמר השיר אינו פוסח גם על ברצלונה ואת החום והלחות ניתן להרגיש בשלל פינות העיר. תושבי ברצלונה מודעים לתופעת החום ולכן בורחים מהעיר בתקופה זו לערים הקרירים יותר. למרות החום תקופה זו היא התקופה המתיירת ביותר בעיר ומאות אלפי תיירים פוקדים את העיר בכל חודש. יש לצפות לתורים ארוכים בכניסות לאטרקציות מרכזיות.

חודשים – אוקטובר, נובמבר ודצמבר >> מזג אויר בברצלונה, קריר וגשום.
תחילת עונת החורף בברצלונה. ניתן לצפות שמזג האוויר בברצלונה יהיה קריר עם ממטרים מדיי פעם העולים במהלך הזמן והימים לגשמים פזורים. תקופת הסתיו בברצלונה היא תקופה מושלמת לטיולים רומנטיים בעיר ומלווה בשלל אטרקציות תיירותיות המתאימות את עצמן לתקופה. זו אינה התקופה לטיולים רגליים ארוכים בעיר ומזג אויר בברצלונה, יכול להשתנות בכל רגע לגשם כבד.


בברכת תיהנו ותבלו בברצלונה.
צוות אתר SeeCity.המליצו על עוד אטרקציות
עדכונים ואטרקציות ישירות לתיבת המייל שלכם:
הירשמו עכשיו!
שם ומשפחה
עיר החופשה
תאריך יציאה
תאריך חזרה
דואר אלקטרוני
הבנתי ואני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
עדכוני אטרקציות אצלך במייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר seecity הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור אטרקציות, אירועים ופסטיבלים בערים מרכזיות בעולם. האתר מאפשר למצוא מידע ונתונים לגביי לונדון למטייל, ברלין מזג אויר, מפת ברצלונה, אטרקציות ומתקנים לנוסעים ללונדון עם הילדים ועוד שלל נתונים ומידע והכול באתר אחד.כל מה שחיפשתם בגוגל כגון: לונדון למטייל? ברצלונה המלצות? מפת פראג? או אולי ברלין למטייל, מצאתם!