[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > מוזיאון גראונד זירו, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

ארה"ב, ניו יורק


24/01/2019

יום:13°
לילה:-2°
11.6°
מעונן
מעונן
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

מוזיאון גראונד זירו, ניו-יורק
באדיבות אתר האירוע ©

מוזיאון גראונד זירו, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 420 West 14th Street New York, NY 10014


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון גראונד זירו, ניו-יורק, בסדנה: "תמונות וממצאים מן ההתאוששות." תמונות מרהיבות מאת הצלם הרשמי בגראונד זירו- גארי מרלון. אוסף תמונות הממחישות את המאמצים של התאוששות, וחפצים משרידי הפיגוע ב- 11 / 9. המוזיאון מכונה "המוזיאון הקטן הכי גדול בניו-יורק" בו מוצגות תמונות נדירות מהאסון, שרידי וידאו נדירים ועוד. המוזיאון ממוקם במרחק 8 דקות נסיעה במונית או נסיעה קצרה יותר ברכבת התחתית מאתר גראונד זירו. סיורים ניתנים בשפות: אנגלית, צרפתית, ספרדית ואיטלקית, הסיורים באורך 90 דקות, וכן לרכוש כרטיסים מראש נדרשת.
טיפ: סיורים נמשכים כשעתיים, כדאי להזמין כרטיסים מראש


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.