[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > מדיסון סקוור גארדן, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

מדיסון סקוור גארדן, ניו-יורק
באדיבות אתר flicker ©

מדיסון סקוור גארדן, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: הופעות ומוזיקה    ספורט    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 4 Penn Plaza New York, NY 10001


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

מדיסון סקוור גארדן, ניו-יורק, אולם הבית של הניו יורק ניקס ב-NBA , ניו יורק ליברטי ב-WNBA ושל הניו יורק ריינג'רס ב-NHL . מדיסון סקוור גארדן מארח גם קונצרטים, מופעים קרח הקרקס. המדיסון סקוור גארדן הוא כבר מזמן אתר ידוע ומוביל עבור אין ספור מופעים, אירועי ספורט, אירועי מכירות ועוד. אתר ספורט מומלץ לכל המשפחה.
טיפ: סיורים במקום זמינים בכל יום בתיאום מראש.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.