[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > מוזיאון המטרופוליטן, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

ארה"ב, ניו יורק


24/01/2019

יום:13°
לילה:-2°
11.8°
מעונן
מעונן
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

מוזיאון המטרופוליטן, ניו-יורק
באדיבות אתר האירוע ©

מוזיאון המטרופוליטן, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: תערוכות ומוזיאונים    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 1000 5th Avenue New York, NY 10028


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון המטרופוליטן, ניו יורק, אחד המוזיאונים הגדולים בעולם, המציג אינספור מייצגים החל מאומנות מצרית, יוונית ורומית בהן אוספי אמנות ופריטים מיוחדים. כמו כן מוצגים גם ציורים, פסלים ועתיקות, בתוספת צורות אמנות אחרות מרחבי העולם. אחת האטרקציות ואחד המוזיאונים הידועים ביותר בניו-יורק, שרק עבורו מומלץ להזמין טיסה לניו יורק.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.