[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > ניו יורק Skyride, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

ניו יורק Skyride, ניו-יורק
באדיבות אתר האירוע ©

ניו יורק Skyride, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: לכל המשפחה    המומלצים שלנו    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 350 5th Avenue New York, NY 10118-0110


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

ניו יורק Skyride, ניו-יורק, במידטאון מנהטן, מורכב משתי תיאטראות Flight Simulator , הכוללים נסיעה פרועה על קו הרקיע של מנהטן. בואו להתענג על קו הרקיע של מנהטן גם מתוך בניין האמפייר סטייט וגם מחוצה לו! כדאי לשלב ביקור יומי גם במוזיאון לאמנות מודרנית MOMA ובמצפה של בניין האימפייר סטייט.
טיפ: קנו כרטיס משולב לתצפית ולאטרקציה ולא תצטרכו לעמוד בתור, מחזיקי כרטיס ניו-יורק חופשי נכנסים בחינם ולא עומדים את התורים הארוכים.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.