[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > כרטיס ניו-יורק חופשי, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

כרטיס ניו-יורק חופשי, ניו-יורק
באדיבות אתר flicker ©

כרטיס ניו-יורק חופשי, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: new york, usa


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

כרטיס ניו-יורק חופשי, ניו-יורק, ה- CityPass הוא אוסף אטרקציות שנבחרו בקפידה ממיטב האטרקציות שיש לניו יורק להציע. האטרקציות המפורסמות והפופולאריות ביותר בניו יורק, המחיר של עד פחות מ-44% מהמחיר של הכרטיסים שנרכשו בנפרד. בתוך כל חוברת ניו יורק CityPass יש שישה כרטיסי כניסה לאטרקציות המפורסמות והפופולאריות ביותר, בנוסף ה-CityPass חושף את הסודות ופותח לכם את דלת ה-VIP לדילוג על התורים הארוכים בכניסה.
טיפ: ניו יורק CityPass תקף במשך תשעה ימים פרטים באתר.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.