[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > גן החיות של ברונקס, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

גן החיות של ברונקס, ניו-יורק
באדיבות אתר flicker ©

גן החיות של ברונקס, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: לכל המשפחה    טבע    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 2300 Southern Boulevard, Bronx, NY 10460


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

גן החיות של ברונקס, ניו-יורק, פיסה ענקית של טבע פראי בואו לברוח מניו-יורק עם הילדים. גן החיות נחשב לאחת מאטרקציות הטבע הטובות בניו-יורק ובארה"ב בכלל. הגן עצום המימדים מציע חוויה לכל המשפחה עם אלפי חיות, מתקני שעשועים, מסעדות, פינות חמד ועוד. הכניסה לפארק בתשלום ומתחלקת לכרטיס כניסה עם המתקנים וכרטיס ללא המתקנים. שימו לב: בעקבות גודלו של הגן יש לתכנן מראש מה לראות בעזרת האפליקציה באתר הגן.
טיפ: ימי רביעי הגן פתוח לכניסה "בחינם" רק יש לתרום סכום בכניסה. הסכומים לתרומה נעים בסביבות ה-15 דולר לאדם פרטים באתר.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.