[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

ארה"ב, ניו יורק


24/01/2019

יום:13°
לילה:-2°
11.8°
מעונן
מעונן
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, ניו-יורק
באדיבות אתר האירוע ©

המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 79 Street And Central Park West, New York, NY‏


דרג:
קניית כרטיסים
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, ניו-יורק. מאז הקמתו בשנת 1869 המוזיאון הוא אחד המוסדות המדעיים והתרבותיים ביותר בעולם. המוזיאון האמריקאי להיסטוריה של הטבע, במנהטן מציע תערוכות קבע ותערוכות משתנות מכל חלקי העולם ומתרבויות שונות כגון: אסיאתי, אמריקאי הודי, האיים באוקיינוס השקט, דרום אמריקה, תרבויות האצטקים ועל המאיה. זה גם אחד המרכזים הגדולים בעולם של מאובנים, הכולל מאובני דינוזאורים כגון טי-רקס Tyrannosaurus ו Apatosaurus , ועוד תערוכות אחרות שנעות בין גוף האדם ובין בעלי חיים ומינרלים.
טיפ: בקרו בקולנוע ה-IMAX והתפעלו מסרט הדינוזאורים כמו שלא ראיתם אפילו בפארק היורה.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.