[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > תיאטרון אפולו בהארלם, ניו יורק
- ניו-יורק למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

ארה"ב, ניו יורק


14/12/2018

יום:11°
לילה:8°
10.4°
גשם קל
גשם קל
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

 תיאטרון אפולו בהארלם, ניו יורק
באדיבות אתר האירוע ©

תיאטרון אפולו בהארלם, ניו יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 253 W 125th St New York, NY 10027


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

תיאטרון אפולו בהארלם, ניו יורק, הינו ציון דרך מרכזי בסצנת הבידור האמריקאית. תיאטרון אפולו היה ידוע במקור כתיאטרון של- Hurtig & Seamon (בורלסקה) עם וודביל ו בורלסקה לקהל לבן. יום רביעי בלילה – ערב כישרונות צעירים. לא לשכוח לקחת את הסיור הכללי במקום המקשר בין עבר הווה ועתיד.בשנת 1934, פרנק שיפמן, יזם לבן, התחיל להציג לראווה הופעות של בדרנים שחורים עבור קהל מעורב, דבר זה שם את אפולו לנצח על המפה. אגדות כמו בילי הולידיי, דיוק אלינגטון, ודינה וושינגטון שיחקו באפולו, ובלילות במסיבות במקום השתתפו אומנים כגון: פרל ביילי, ג 'יימס בראון וגלאדיס נייט.
טיפ: במקום יש חנות מזכרות ומתנות הכוללת פריטי וינטאג' של אפולו.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.