[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בניו יורק > מוזיאון הילדים בברוקלין , ניו-יורק
- ניו-יורק למטייל

תחזית מזג האויר איננה זמינה בשלב זה

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בניו יורק

מוזיאון הילדים בברוקלין , ניו-יורק
באדיבות אתר האירוע ©

מוזיאון הילדים בברוקלין , ניו-יורק


מיקום: ארה"ב, ניו יורק
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: 145 Brooklyn Avenue, Brooklyn, NY‏


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בניו-יורק
ניו-יורק למטייל

תיאור האטרקציה:

מוזיאון הילדים בברוקלין, ניו-יורק, (Brooklyn Children's Museum)  מעל 27,000 רגל מרובע של חלל התצוגה אינטראקטיבי המיועד לילדים בגילאי 2 עד- 10. במקום עשר גלריות שונות עם כיף מלא הרפתקאות תרבותיות וחינוכיות. מוזיאון הילדים של בברוקלין היה המוזיאון הראשון נוצר במפורש עבור ילדים עם הקמתו בשנת 1899. ההצלחה עוררה את היצירה של מוסדות דומים ברחבי העולם, וכיום המוזיאון ממשיך המוזיאון להשריש שורשים בתוך הקהילה. עם התרחבויות האחרונות, כל-תערוכות חדשות, וכל התוכניות חדשות, המוזיאון עכשיו הוא גם עתיק וגם חדש וכל זאת עבור כל ילדי העולם.
טיפ: אם תגיעו מוקדם תיכנסו בחינם !! פרטים באתר.


מפה:

ניו-יורק למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ניו-יורק למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בניו-יורק, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ניו-יורק". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ניו-יורק, ניו-יורק למטייל, ניו-יורק עם הילדים, ניו-יורק מזג אוירקניות בניו-יורק ועוד.