[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]

אודות SeeCity

אנו ב-SeeCity מעוניינים לעזור לכם לנפוש ולטייל ביעדים ומקומות מוכרים יותר ומוכרים פחות בעולם וכל זאת כפי שעושים המקומיים.

בין אם אתם בחופשה עם הילדים או בין אם בחופשה רומנטית, בין אם התקציב שלכם מוגבל או פתוח, בין אם אתם נוסעים לחופשה קצרה או ארוכה, אנו ב-סיסיטי חותרים לעזור לכם למצות כל שנייה של החופשה שלכם ולספק לכם מידע אמין ועדכני לגביי כל האירועים והאטרקציות המתקיימות בזמן חופשתכם.

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות ספק המידע המקיף ביותר בנושא אטרקציות, ארועים, מופעים ועוד בעולם. האתר הינו תחנת מידע עבור אלפי הנוסעים היוצאים בכל שנה מגבולות ישראל, בין אם לחופשה ובין אם לנסיעות עסקיות.

אנו ב-סיסיטי שמנו לנו למטרה להיות אתר אחד גדול המאגד בתוכו את שלל החומר הקיים כיום באתרי אינטרנט שונים ברחבי הרשת ומתוך כך להציע לנופש את מירב אופציות  בילוי ליעד נסיעתו.

יש לכם חופש מהעבודה בחודש הבא ואתם מעוניינים לבלות אותו בברצלונה? אולי למצוא דיל לסוף שבוע קצר בפריז? או אולי בכלל לתפוס איזה משחק במדריד תוך כדי עבודה?

אתר SeeCity כאן בשביל לתת לכם את כל המידע על האירועים, האטרקציות והמופעים בטווח התאריכים שאותו אתם בחרתם.

פשוט – להיות במקום הנכון בזמן הנכון !!

בברכת תבלו ותיהנו,
צוות אתר SeeCity

אודות אתר SeeCity

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם.
מחפשים המלצות על לונדון, ברצלונה, פריז, ברלין, פראג, אמסטרדם, ניו-יורק, ברלין למטייל?, לונדון למטייל?
פראג למטייל? נופש בפראג? אמסטרדם המלצות? מזג אויר בברצלונה? מזג אויר פראג? אטרקציות בלונדון? כל התשובות לכל השאלות באתר אחד – Seecity.