[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בפריז > גן Bois De Vincennes, פריז
- פריז למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

צרפת, פריז


21/01/2019

יום:2°
לילה:-3°

בהיר
בהיר
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בפריז

גן Bois De Vincennes, פריז
באדיבות אתר האירוע ©

גן Bois De Vincennes, פריז


מיקום: צרפת, פריז
קטגוריות: טבע    המומלצים שלנו    
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר
כתובת: Bois de Vincennes Paris, France


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בפריז
פריז למטייל

תיאור האטרקציה:

גן Bois De Vincennes, פריז, הגן הגדול ביותר בפריז היה בזמנו מקום צייד עבור המלוכה הצרפתית בזמנו. היום הגן מציע מרחבי דשא עצומים, נחלים זורמים, שמורות ציפורים נפלאות בנוסף לטירה עצומה משנת 1370. בפארק קיים גם גן בוטני עצום עם אינספור צמחים וזני פרחים. הופעות ג'ז ומוזיקת עולם מתנגנים מדיי יום באזור הגן בנוסף לאזורי משחק לקטנטנים. פינת חמד נפלאה באמצע פריז.


מפה:

פריז למטייל

מבצעים והנחות בעיר פריז              
להורדת מפת פריז להדפסה ולהכוונה              

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר פריז למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בפריז, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך פריז". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת פריז, פריז למטייל, פריז עם הילדים, פריז מזג אוירקניות בפריז ועוד.