[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בפריז > שוק לנואר, פריז
- פריז למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

צרפת, פריז


21/01/2019

יום:2°
לילה:-3°

בהיר
בהיר
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בפריז

שוק לנואר, פריז
באדיבות אתר flicker ©

שוק לנואר, פריז


מיקום: צרפת, פריז
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: טווח מחירים זול-בינוני
כתובת: 29 Rue des Taillandiers, 75011 Paris, France


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בפריז
פריז למטייל

תיאור האטרקציה:

שוק לנואר, פריז, שוק חד יומי המתקיים מדיי יום ראשון ומציע את מיטב המוצרים והמאכלים של המטבח הצרפתי. מדיי יום ראשון מתקיים השוק הפתוח הגדול ביותר בצרפת בשתי רחובות הסמטאות בסמוך לכיכר הבסטיליה המפורסמת. בשוק ניתן למצוא מוצרי צרפתיים למטבח הלא כשר מגבינות, יין ירקות ופירות ועוד. השוק מתהדר בטריותו ובמגוון העצום שמציע. אטרקציה תיירותית בפריז לכל המשפחה שגם הילדים ייהנו מהופעות הרחוב המתלוות לשוק לנואר פריז.


מפה:

פריז למטייל

מבצעים והנחות בעיר פריז              
להורדת מפת פריז להדפסה ולהכוונה              

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר פריז למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בפריז, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך פריז". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת פריז, פריז למטייל, פריז עם הילדים, פריז מזג אוירקניות בפריז ועוד.