[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בפריז > כרטיס מוזיאונים חינם, פריז
- פריז למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

צרפת, פריז


24/01/2019

יום:2°
לילה:1°

מעונן חלקית
מעונן חלקית
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בפריז

כרטיס מוזיאונים חינם, פריז
באדיבות אתר flicker ©

כרטיס מוזיאונים חינם, פריז


מיקום: צרפת, פריז
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: מחירים משתנים בקרו באתר ...
כתובת: paris, france


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בפריז
פריז למטייל

תיאור האטרקציה:

כרטיס מוזיאונים חינם, פריז, מאפשר כניסה חינם ללמעלה מ-60 מוזיאונים ברחבי פריז. הכניסה למוזיאונים מתאפשרת חינם וללא עמידה בתורים המייגעים  של המוזיאונים. כרטיס ה-Paris Museum Pass נמכר עפ"י זמן שהייה ליומיים, ארבעה או שישה ימים והוא אינו קבוע בזמן אתם יכולים להתחיל ולהשתמש בו עפ"י ראות עיניכם. טיפ: הכרטיס מצויין וחוסך כסף רב אם רק בכניסה למוזיאונים אתם מעוניינים, במידה ואתם מעוניינים להיכנס לשלל האטרקציות בפריז אנו ממליצים לקנות את ה-כרטיס חופשי פריז.


מפה:

פריז למטייל

מבצעים והנחות בעיר פריז              
להורדת מפת פריז להדפסה ולהכוונה              

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר פריז למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בפריז, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך פריז". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת פריז, פריז למטייל, פריז עם הילדים, פריז מזג אוירקניות בפריז ועוד.