[ דף הבית ] | [ היכנס ] | [ הירשם ]
SeeCity > אטרקציות בציריך > כרטיס ציריך חופשי, ציריך
- ציריך למטייל
מזג אויר עכשיו ב-

שוויץ, ציריך


22/01/2019

יום:1°
לילה:-6°
-0.9°
מעונן חלקית
מעונן חלקית
תחזית שבועית

ארועים, הופעות, פסטיבלים ועוד בציריך

כרטיס ציריך חופשי, ציריך
באדיבות אתר flicker ©

כרטיס ציריך חופשי, ציריך


מיקום: שוויץ, ציריך
קטגוריות: הראה קטגוריות
אתר אינטרנט: לאתר האטרקציה
כרטיסים: 24 שעות = 12 אירו 72 שעות = 17 אירו.
כתובת: Zurich, Switzerland


דרג:
הוסף למועדפים
הוסף תגובה
הדפס קופון מידע לאטרקציה בציריך
ציריך למטייל

תיאור האטרקציה:

כרטיס ציריך חופשי, ציריך, ליהנות מהחופשה ולחסוך כל הדרך על שלל אירועים, אטרקציות, מוזיאונים תחבורה ועוד. זה זול, זה זמין, זה חוסך, זה כדאי, זה ה-ZürichCARD !!
הכרטיס נמכר ל-24 שעות או 72 שעות ונותן ליהנות משלל אטרקציות ואירועים בציריך במחירים נמוכים ואפילו בחינם. לדוגמא: כניסה חופשית לשלל מוזיאונים בציריך, נסיעה חופשית ברכבות, אוטובוסים ועוד תחבורה ציבורית בציריך, הנחות במסעדות ועוד.
טיפ: הקנייה של הכרטיס נעשית בשלל מקומות ברחבי העיר אך אנו ממליצים להזמין מראש דרך האתר העלות נמוכה יותר.

 


מפה:

ציריך למטייל

שימו לב, למרות שאנחנו עובדים קשה על מנת להבטיח כי הפרטים המצוינים באתר seecity מדויקים אנא פנה/י למקום/מארגן האירוע ו/או לשכות התיירות האזוריות בכדי לאשר את הפרטים, המחירים, התאריכים וכדומה, אם את/ה מבקר. אנחנו לא נהיה אחראים לאי דיוקים, ולכל שינויי שיתקיים באירוע. www.seecity.co.il | כל הזכויות שמורות (c) ט.ל.ח

אתר סיסיטי הוקם במטרה להיות תחנת מידע עבור שלל אטרקציות ואירועים בערים מרכזיות בעולם. באתר ניתן למצוא מידע רב על העיר ציריך למטייל העצמאי. בנוסף האתר מאפשר לקבל מידע על מזג האוויר בציריך, ועוד שלל פרטים ונתונים מקיפים שביחד הינם הופכים להיות ל"מדריך ציריך". האתר מספק את כל התשובות עבור מפת ציריך, ציריך למטייל, ציריך עם הילדים, ציריך מזג אוירקניות בציריך ועוד.